• słoneczne mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe blisko centrum
  • przestronne tarasy /loggie dla każdego z mieszkań
  • windy, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
  • garaże podziemne, rowerownie / wózkownie na każdym z pięter
  • zaplecze usługowe w zasięgu 200metrów
  • dostęp do telewizji kablowej oraz internetu złączami światłowodowymi

Mieszkania funkcjonalne i estetyczne to nasz znak rozpoznawczy

Własne mieszkanie to marzenie, które dzięki naszej inwestycji może się spełnić! W ofercie znajdują się lokale 1,2,3,4-pokojowe w metrażu od 30 do 125 m^2. Nowe mieszkania w standardzie deweloperskim dają Ci możliwość stworzenia wnętrza swojego domu wedle Twoich upodobań. Niezależnie od metrażu który wybierzesz Twoje własne „M” zapewni Ci wysoki komfort życia. Każde z nich jest ustawne i łatwe w urządzeniu. Przykłady aranżacji czterech typów lokali dostępne są na naszej stronie. Wszystkie z oferowanych lokali posiądą prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu w postaci loggi lub tarasu z ogródkiem. Ogrzewanie budynków oraz ciepła woda użytkowa, będzie pochodziła ze Zgorzeleckiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (ZPEC).Naturalne materiały i estetyka wykończenia sprawią że poczujesz się jak w domu!

Duże osiedle z miła atmosferą

Przy ul. Lubańskiej powstanie 9 nowoczesnych budynków ogrzewanych ciepłem miejskim. Mieszkańcy mogą liczyć na przestrzenne dziedzińce między budynkami i kompleksowe zagospodarowanie terenu. Obecność zieleni na osiedlu zachęcają mieszkańców do integracji. Wspólnie z sąsiadami odetchniesz na ławeczkach, podczas gdy pociechy będą bawić się na świeżym powietrzu. Uśmiech w windzie i „dzień dobry” na klatce schodowej pozwolą dobrze zacząć każdy dzień.

Blisko i szybko do centrum oraz na autostradę

Bliskość głównych arterii miasta i szybkie połączenie z autostradą A4 to wygoda i oszczędność czasu na co dzień. Na zmotoryzowanych czekają pojedyncze miejsca postojowe w garażu podziemnym. W pobliżu znajduję się wjazd na autostradę A4 co znacznie ułatwi komunikacje z miastami sąsiedzkimi. Spacerem dotrzesz do parku miejskiego oraz do pobliskiego miasta granicznego Gorlitz. Rozpoczynające się tuż przy osiedlu ścieżki rowerowe pozwolą połączyć codzienne dojazdy do pracy oraz szkoły z aktywnym trybem życia – o swoje dwa kółka możesz być spokojny, bezpiecznie przechowasz je w rowerowni.

 

UWAGA !!!!!

Inwestycja jest w 100 % prywatna

Firma RH DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp.k nie ma nic wspólnego z rządowym projektem Mieszkanie +